עדשות מגע צבעוניות

אז בטח כבר שמעתם בשנים האחרונות על הטרנד האופנתי הגדל בעולם של הרכבת עדשות מגע צבעוניות לשינוי גוון העיניים, גם בישראל עדשות המגע הצבעוניות הפכו להיות מוצר מבוקש ע"י גברים ונשים מאחר ועדשות אלו נועדו להוסיף גוון ייחודי למראה הטבעי של העין.

מגוון עדשות צבעוניות ומיוחדות לשימוש קוסמטי או אופטי

סוגי עדשות מגע צבעוניותעדשות מגע צבעוניות ניתנות לשימוש ללא מספר אופטי (קוסמטי בלבד) אך גם ניתן להשיגן עם מספר לתיקון ראייה רגיל וצילינדר. הן מחולקות לשלושה סוגים עיקריים: עדשות עם גוון נראות עדין אשר לרוב מוסיף מעט גוון לצבע העין המקורי, גוון מודגש להדגשת צבע קיים או לשדרוג מראה העין ע"י שימוש בעדשה בשילוב צבע העין המקורי וגוון אטום אשר נועד להציג בעיקר את צבע העדשה ללא הגוון המקורי של העין ע"י כיסוי אזור הצבע בה (האיריס).

קיים סוג נוסף של עדשות צבעוניות מיוחדות/משוגעות כדוגמת עיניי חתול, עדשות בצבעי הקשת, עיניי ערפד ועוד, עדשות מגע אלו נועדו לשימוש במסיבות, אירועים מיוחדים וכמובן בישראל בחג הפורים. עדשות אלו מיוצרות ללא תיקון ראייה (Plano 0.00).

כנסו לצפייה בקטלוג עדשות מגע צבעוניות

טיפים וגורמים המשפיעים על בחירת עדשות מגע

בחירת עדשות הצבע המתאים ביותר עבורך תלוי במספר גורמים: צבע העיניים של המרכיב, גוון עור הפנים והשיער ושימוש ביום או בלילה, וכמובן בתוצאה הרצויה למרכיב לכן חשוב לקחת גורמים אלו בחשבון בעת בחירת המוצר המתאים ביותר ומומלץ לעשות זאת בהתייעצות עם האופטומטריסט שלכם או עם נציג השירות.

כך תמנעו בעיות ומצבים לא נעימים

ההתנהלות והטיפול בעדשות מגע צבעוניות זהה לעדשות מגע רגילות, חובה לפעול בצורה אחראית ומושכלת ע"מ למנוע בעיות ומצבים לא נעימים. יש להשתמש בעדשות אלו עם תמיסה ייעודית רב תכליתית מתאימה (all in one), אין לתת לאדם אחר להתנסות בעדשה או להרכיבה, יש להשתמש במוצר לתקופה בה הגדיר היצרן, בכל מקרה של חוסר נוחות או אדמומיות או בעיה אחרת יש להסירם ולפנות לרופא עיניים או אופטומטריסט.

לסיכום

עדשות מגע צבעוניות הינן אביזר קוסמטי ייחודי ותורם למראה ולמעשה ניתן להרכבה ע"י כל אחת או אחד המעוניינים בכך וזאת רק לאחר בדיקה ע"י רופא עיניים או אופטומטריסט לצורך אישור הרכבה.
לאחר הנ"ל מומלץ, למי שלא הרכיב עדשות מגע, לרכוש את העדשות במקום בו הוא או היא יקבלו הדרכה על אופן הרכבת העדשות, הסרתן והטיפול בהן.